Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

Tworzenie stron www

Oferta skierowana dla osób które potrzebują własnej strony internetowej, np. strona firmowa, przedstawiająca produkty oraz usługi.

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach wizytówka firmy w Internecie. To dzięki niej możemy dotrzeć do potencjalnych klientów w różnych częściach świata. Dlatego tak ważne jest aby strona firmowa była funkcjonalna i użyteczna dla naszych obecnych jak i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia stworzone strony spełniają swoją najważniejszą rolę – promują Państwa firmę.
Solidnie wykonana strona www doskonale reklamuję firmę, sprzedaje towar oraz zachęca do skorzystania z usług.

Witryna www w pełni zoptymalizowana pod kątem użyteczności.
Nasze strony www są tworzone w sposób przyjazny dla użytkownika co powoduję, że korzystanie z ich zasobów jest proste i przyjemne. Jaka powinna być dobrze zoptymalizowana strona www? Z pewnością właściwa, intuicyjna, schludna i przejrzysta. Te cechy to tylko część optymalnej witryny internetowej które sprawią, że odbiorcy szybciej dokonają zakupu produktu czy zamówią usługę. Dzięki naszej pomocy strona www będzie solidnie reklamować Państwa firmę jako właściwego partnera biznesowego.
Funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS)
Dzięki zastosowaniu naszego autorskiego systemu zarządzania treścią można w łatwy i przyjemny sposób administrować stroną www.

Nasz system jest przede wszystkim intuicyjny co sprawia, że każdy pracownik, który umie posługiwać się komputerem będzie mógł zarządzać Państwa strona www bez najmniejszego problemu. Aktualizacja informacji, dodanie nowych zdjęć oraz publikacja wydarzeń nie wymaga znajomości kodu a ich wdrożenie jest proste i nie powoduje żadnych problemów.
Indywidualne funkcje CMS
Do każdego naszego klienta stosujemy indywidualne podejście co sprawia, że strona www jaką tworzymy jest przystosowana do Państwa potrzeb oraz wymogów. To dzięki takiemu podejściu nasza firma cieszy się ogromną ilością pozytywnych opinii oraz recencji.
Strona dostosowana do wyszukiwarek
Budując strony www od samego początku stawiamy na przejrzystość kodu oraz dostosowanie ich do wyszukiwarek internetowych. Takie podejście sprawia, że strona www jest przyjazna dla algorytmu wyszukiwania co przekłada się na wyższe pozycje jakie uzyskuje witryna. Podsumowując wydają Państwo mniej na marketing internetowy a każde działanie jest bardziej skuteczne.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną oprogramowania, napisz do nas:

+48 660 043 353
Responsywna strona www zgodna ze standardem RWD
Budując stronę w oparciu o standardy RWD gwarantujemy, że Państwa strona www będzie automatycznie dostosowywać się do wyświetlania na komputerach, smartfonach jak i na tabletach. W obecnych czasach to standard który sprawia, że większość klientów przyjemniej spędza czas na Państwa stronie www. Coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych do przeglądania zasobów Internetu dlatego też zastosowanie standardu RWD jest podstawą do skutecznego promowania biznesu.
Wsparcie specjalisty
Od momentu wyceny projektu do samego końca realizacji oferujemy wsparcie naszego specjalisty aby projekt strony www był dostosowany do potrzeb i wymogów Państwa biznesu. Współpracując z nami jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdy etapie realizacji wyjaśniając wszystkie kwestie w sposób jasny i zrozumiały. Nasza pomoc nie kończy się na wdrożeniu projektu ale obejmuje również pomoc po jego realizacji w postaci szkolenia i wdrożenia w obsługę zagadnień związanych ze stroną www. Tworzenie stron www to bardzo ważny aspekt biznesu to swoista wizytówka która należy przedstawić przyszłym klientom. Powierz to zadanie profesjonalistą i wznieś swój biznes na wyższy poziom.
Dedykowane oprogramowanie - Wiseweb - Mateusz
Mateusz Nowak, Software Architect & CEO

Programista PHP oraz Java z ponad 8 letnim doświadczeniem

W swojej karierze realizował projekty dla firm w Polsce oraz za granicą. Współpracował w zakresie tworzenia systemów e-commerce dla niemieckiej firmy organizyjącej targi ogólnoświatowe, czy pracował jako solution architect tworząc aplikacje rządowe dla klienta z Wielkiej Brytanii.

Główne tematy zainteresowań to architektura aplikacji, szukanie integracji systemów 3rd party oraz budowanie niestandardowych interfejsów API.

Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś i poświęciłeś trochę swojego czasu na nasz blog ;-)
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami