Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie
Witamy na stronie wiseweb - jesteśmy specjalistami od IT.

Jako Software House specjalizujemy się w PHP, Java oraz React.js.

Responsywne strony internetowe

Twoja firma musi się wyróżniać - bierz przykłąd z gigantów, takich jak Facebook czy Google - działaj zgodnie z najnowszymi trendami panującymi na rynku.

Czasy w których przeglądanie stron internetowych odbywało się tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach minęły bezpowrotnie.

Ilość urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon zwiększa się z roku na rok. W parze z ilością urządzeń idzie również zwiększanie się mobilnych użytkowników internetu.
Responsive Web Design to technologia gdzie strona internetowa sama dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Jeżeli chcemy aby nasz biznes przyciągał klientów i zwiększał dochody przez najbliższe lata, należy przemyśleć takie rozwiązanie.

Według badań w samej Polsce w 2015 roku było prawie 16 milionów aktywnych internautów mobilnych. Jak możemy zauważyć coraz popularniejszym zjawiskiem jest jest multiscreening, czyli odwiedzanie tej samej witryny na różnych urządzeniach.

Przejawia się to chociażby odwiedzeniem sklepu internetowego jadąc komunikacją miejską a następnie dokonując samego zakupy już wieczorem w domu. Przeglądając statystyki naszych klientów sami widzimy, że coraz więcej osób odwiedzających ich strony pochodzi z komórek i tabletów. Przeglądanie zwykłej strony internetowej internetowej na telefonie komórkowym jest trudne i uciążliwe. Responsywna a zatem elastyczna strona dopasowuje się do ekranu nie przyjmując miniaturowych rozmiarów. Pozwala to na przyjemne i bezproblemowe korzystanie z witryny a nawet złożenie samego zamówienia.

Google popiera responsywność co przekłada się na osiągane pozycje. Strony i sklepy internetowe w tej technologi będą wyświetlać się na wyższych pozycjach wyszukiwarki Google niż te niedostosowane do urządzeń mobilnych.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną oprogramowania, napisz do nas:

+48 660 043 353
Dlaczego posiadanie responsywnej strony jest tak ważne?

1. Szybsze i łatwiejsze pozyskanie nowych klientów
2. Liczba odwiedzin Twojej strony jest większa a to przekłada się również na konwersję.
3. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania
4. Szybszy kontakt z firmą lub po prostu kliknięcie w numer telefonu i wykonanie połączenia nawet stojąc w korku
5. Komfort korzystania ze strony co przekłada się na pozytywne wrażenia.
6.Przeglądanie Twojej strony w każdej sytuacji codziennej gdzie może nam towarzyszyć urządzenie mobilne..
7. Wyprzedasz konkurencję, która nie posiada wersji RWD strony a zatem zyskujesz przewagę
8. Zmiany na stronie są tańsze ponieważ wykonywane są tylko raz na wersji RWD, a w przypadku 2 wersji mobilnej i zwykłej wszystkie zmiany należy wprowadzać podwójnie.
9. Umacniasz rozpoznawalność marki.
10. Firma jest postrzegana jako nowoczesna i przyjazna klientowi
Co możemy zaoferować
Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami