Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

Portale społecznościowe

Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć własny portal społecznościowy lub posiadają już gotowy portal, lecz wymaga on zaprojektowania od nowa.

W ostatnich czasach portale społecznościowe cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem użytkowników sieci. Rozumiemy przez nie serwisy i portale, które skupiają ludzi o podobnych zainteresowaniach, celach itp. To dzięki wspólnym cechom użytkownicy portali społecznościowych mogą wymieniać się swoimi poglądami, doświadczeniami jak i pokazując swoje codzienne życie. Tak właśnie buduję się społeczność.
Pomysł – to jedna z kluczowych rzeczy jakie decydują o sukcesie portalu społecznościowego. Nawet najbardziej zaawansowane funkcjonalności nie sprawią, że będzie on mocno popularny. Drugą bardzo istotną kwestią jest wykonanie projektu.
Dobór odpowiedniej technologi, wybór kolorystyki jak i wdrożenie w działanie różnych funkcji sprawia, że portal jest przejrzysty i użyteczny.

Naszym zadaniem jako firmy realizującej dany projekt jest to aby połączyć znakomity pomysł naszego klienta z funkcjonalnością portalu dla jego przyszłych użytkowników. Ten efekt synergii jest niezwykle ważny dla osiągnięcia sukcesu w danej branży jak i powodzenia takiego przedsięwzięcia.

Stworzenie portalu społecznościowego to dopiero początek budowania biznesu i marki. Aby portal społecznościowy się cieszył się niesłabnącą popularnością wśród starych jak i nowych użytkowników należy do nieustannie rozwijać.

Od samego początku wspieramy Państwa pomysł, ale także staramy się pomóc w doprecyzowaniu wszystkich niezbędnych aspektów technicznych jak i merytorycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że tworzony przez nas portal społecznościowy jest jak najbardziej nowoczesny i nowatorski. Do budowy serwisu stosujemy najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że serwis jest bezpieczny oraz niezawodny. Tworząc moduły do portalu analizujemy zapotrzebowanie na poszczególne funkcjonalności wśród użytkowników sieci.

Od strony technicznej dokładamy wszelkich starań, aby portal społecznościowy był jak najbardziej nowoczesny i nowatorski. Do budowy serwisu stosujemy najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że serwis będzie bezpieczny i niezawodny. Tworząc moduły do Twojego portalu społecznościowego kierujemy się nie tylko naszym bogatym doświadczeniem, związanym z budową tego typu portali, ale również analizujemy zapotrzebowanie na takie, a nie inne funkcjonalności wśród użytkowników sieci oraz uwzględniamy Twoje potrzeby i wymagania z nimi związane.

Nasz produkt to przede wszystkim czytelny i nowoczesny design, który przyciąga uwagę użytkowników. Połączony z intuicyjną nawigacją oraz prostą funkcjonalnością sprawia, że korzystanie z portalu jest proste i przyjemne. Pracując z nami masz pewność, że w każdej chwili wykonamy dla Państwa dodatkowe moduły pozwalające rozbudować portal społecznościowy.

Co jest kluczem do sukcesu w dobrym portalu społecznościowym? - unikalny pomysł wzbudzający zainteresowanie internautów, - unikalna i wyjątkowa treść (zdjęcia, video, teksty) - intuicyjny interfejs ułatwiający korzystanie z portalu, - nowoczesna technologia w projekcie, - pozytywne nastawienie inwestora w sukces portalu.
Dedykowane oprogramowanie - Wiseweb - Mateusz
Mateusz Nowak, Software Architect & CEO

Programista PHP oraz Java z ponad 8 letnim doświadczeniem

W swojej karierze realizował projekty dla firm w Polsce oraz za granicą. Współpracował w zakresie tworzenia systemów e-commerce dla niemieckiej firmy organizyjącej targi ogólnoświatowe, czy pracował jako solution architect tworząc aplikacje rządowe dla klienta z Wielkiej Brytanii.

Główne tematy zainteresowań to architektura aplikacji, szukanie integracji systemów 3rd party oraz budowanie niestandardowych interfejsów API.

Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś i poświęciłeś trochę swojego czasu na nasz blog ;-)
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami