Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

Oprogramowanie dla firm

Firma Wiseweb od lat tworzy systemy kadrowe, systemy do fakturowania, aplikacje pomagające zarządzać magazynem, zarządzać zadaniami dla pracowników, itp.

Specjalizujemy się w tworzeniu przyjaznego, dedykowanego oprogramowania wspomagającego procesy biznesowe dla firm. To dzięki zastosowaniu najlepszych technologii nasi Klienci zyskują solidne wsparcie w swojej codziennej pracy.
Projektujemy profesjonalne i dedykowane oprogramownie dla firm ułatwiające zarządzanie w ich biznesie. Pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań to dla nas cel jaki zawsze staramy się osiągnąć na najwyższym możliwym poziomie. Tworzymy rozwiązania IT o modułowej budowie, które skutecznie wspierają takie działy jak: sprzedaż i dystrybucja, magazyn i zaopatrzenie, finanse i rachunkowość oraz produkcja.

Czynności takie jak: wystawianie faktur dla klientów, rozliczanie pracowników, sposób komunikacji w firmie, czy nawet rozdzielanie zadań.

To tylko cześć procesów jakie jesteśmy w stanie ułatwić, przyśpieszyć a co najważniejsze wspomóc w przyjaznym i korzystnym dla Państwa rozwiązaniu. Konstrukcja modułowa naszych rozwiązań daje szansę na dokładną integrację prac w różnych dziąłach firmy.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną oprogramowania, napisz do nas:

+48 660 043 353
We współpracy jako nadrzędny cel stawiamy sobie dobrą komunikację, która ma na celu wybór rozwiązania spełniającego oczekiwania i wymogi jakie panują w danej firmie. Dlatego też każdy projekt rozpoczynamy od od spotkania lub specyfikacji. Takie działanie ma na celu zebranie niezbędnych informacji jakie potrzebujemy do przygotowania indywidualnej oferty.

Następny krok to przygotowanie interfesju graficznego, który będzie spełniał Państwa wymogi. We współpracy z naszym wsparciem przygotujemy czytelny, użyteczny a zarazem estetyczny wygląd. Stały kontakt na każdym etapie współpracy to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji. Od momentu projektowania do samego wdrożenia omawiamy wszystkie szczegóły i prezentujemy dotychczasowe zmiany jakie zostały prowadzone. Wszystko po to aby końcowy produkt był w pełni stabilny i sprawdzony a Państwa biznes funkcjonował prężnie i dynamicznie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tworzenia dedykowanego oprogramowania oraz procesu jego tworzenia, z pewnością zainteresuje Cię również ten artykuł: dedykowane oprogramowanie.
Dedykowane oprogramowanie - Wiseweb - Mateusz
Mateusz Nowak, Software Architect & CEO

Programista PHP oraz Java z ponad 8 letnim doświadczeniem

W swojej karierze realizował projekty dla firm w Polsce oraz za granicą. Współpracował w zakresie tworzenia systemów e-commerce dla niemieckiej firmy organizyjącej targi ogólnoświatowe, czy pracował jako solution architect tworząc aplikacje rządowe dla klienta z Wielkiej Brytanii.

Główne tematy zainteresowań to architektura aplikacji, szukanie integracji systemów 3rd party oraz budowanie niestandardowych interfejsów API.

Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś i poświęciłeś trochę swojego czasu na nasz blog ;-)
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami