Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

Dedykowane sklepy internetowe

Chcesz założyć sklep internetowy lub posiadasz już własny sklep, lecz potrzebujesz bardziej zaawansowanych narzędzi (importy, raporty, faktury, usługi marketingowe)?

W dobie rosnącej popularności zakupów przez internet coraz większa rolę odgrywa popularność sklepów internetowych. My chcąc pogodzić doskonały kanał sprzedaży z produktem klienta tworzymy oprogramowanie na potrzeby klienta.
Oprogramowanie sklepu jest jednym z naszych standardowych produktów. To dzięki niemu klienci mogą uruchomić i prowadzić sprzedaż produktów przez Internet. Wdrożenie dedykowanego sklepu internetowego może być dodatkowym kanałem handlu w firmie, ułatwić pozyskanie nowych klientów czy w pełni zautomatyzować procesy sprzedażowe w biznesie.

Dedykowane systemy, jakie oferujemy są dostosowane do naszych Klientów poprzez indywidualne funkcje i zaawansowane narzędzia.

Nieograniczone możliwości rozbudowy platformy sklepu oraz integracje z systemami zewnętrznymi pozwalają na uruchomienie systemu szytego na miarę potrzeb.

Dedykowany sklep internetowy pozwala na korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji, których nie posiadają darmowe rozwiązania dostępne na rynku. Indywidualne rozwiązania to również wysoka wydajność oraz solidna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (np. Google).
Realizacja sklepu internetowego
Dedykowane oprogramowanie - proces tworzenia oprogramowania

Realizacja sklepu internetowego rozpoczyna się od analizy potrzeb i wymagań jakie oprogramowanie ma spełniać aby sprostać funkcjonalności modelu biznesowego. Jest to swego rodzaju oprogramowanie na zamówienie.

Na tym etapie przygotowujemy projekt spełniający unikalny model funkcjonowania sklepu. W ramach prowadzonej analizy możemy również przygotować badanie rynku oraz ocenę konkurencji w Internecie. Kolejnym etapem jest przygotowanie szczegółowej specyfikacji systemu gdzie zawarte są wszystkie funkcjonalności jakie ma zawierać nowy sklep internetowy. Projektując dedykowane oprogramowanie dla naszego klienta analizujemy go pod wieloma aspektami.

Następnym krokiem w realizacji jest projekt graficzny uwzględniający identyfikację wizualną firmy oraz wymogi estetyczne. Na tym etapie nie można zapomnieć o uwzględnieniu potrzeb klientów oraz trendów panujących na rynku.
Od lat tworzymy dedykowane sklepy internetowe. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną oprogramowania, napisz do nas:

+48 660 043 353
Ostatnim etapem realizacji jest wdrożenie projektu do działania oraz solidne szkolenie personelu firmy, który ma zarządzać sklepem internetowym. Ten etap ma na celu przedstawienie funkcjonalności sklepu oraz przeszkolenie z jego obsługi i rozwiązywaniu codziennych zagadnień.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie tworzenia dedykowanego sklepu lub innego dedykowanego oprogramowania, napisz do nas: biuro@wiseweb.pl.
Dedykowane oprogramowanie - Wiseweb - Mateusz
Mateusz Nowak, Software Architect & CEO

Programista PHP oraz Java z ponad 8 letnim doświadczeniem

W swojej karierze realizował projekty dla firm w Polsce oraz za granicą. Współpracował w zakresie tworzenia systemów e-commerce dla niemieckiej firmy organizyjącej targi ogólnoświatowe, czy pracował jako solution architect tworząc aplikacje rządowe dla klienta z Wielkiej Brytanii.

Główne tematy zainteresowań to architektura aplikacji, szukanie integracji systemów 3rd party oraz budowanie niestandardowych interfejsów API.

Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś i poświęciłeś trochę swojego czasu na nasz blog ;-)
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami