Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

MVP - Minimum Viable Product

Niektóre projekty wymagają dużych nakładów finansowych. Nie zawsze jednak możemy być pewni, że pieniądze zainwestowane w oprogramowanie i jego rozwój, zaowocują dużymi zyskami.

Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na spory wydatek związany z badaniami rynkowymi, to powinieneś zainteresować się Minimum Viable Product (MVP).
Czym jest MVP - Minimum Viable Product?
MVP w dosłownym tłumaczeniu oznacza “Minimalnie Wykonany Produkt” czyli taki, którego realizacja jest na poziomie wystarczającym do pozyskania klienta.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną, napisz do nas:

+48 660 043 353
MVP i zastosowanie
MVP znajduje swoje zastosowanie w wielu gałęziach biznesu. Dla przykładu: sklep internetowy, by zadowolić klienta potrzebuje wyłącznie systemu składania zamówień. Ilość zamówień będzie bezpośrednim wyznacznikiem zainteresowania naszym produktem.
Przy pozytywnych wynikach rozsądną decyzją będzie rozbudowanie naszej witryny (poprawa grafiki i układu strony, nowe funkcjonalności, rozwój narzędzi administracyjnych).

Przy MVP bardzo ważne są statystyki. Google analytics to podstawa (nie tylko przy MVP). Dzięki temu dowiemy się ile osób odwiedziło naszą stronę i będziemy mogli zestawić to z informacjami na temat zakupów w naszym sklepie. Może się okazać, że zainteresowanie naszą stroną jest duże, ale z pewnych powodów klienci rezygnują z zakupów.

Więcej na temat procesu tworzenia dedykowanego oprogramowania wykorzystująć model MVP opisujemy tutaj: dedykowane oprogramowanie na zamówienie.
Dedykowane oprogramowanie - Wiseweb - Mateusz
Mateusz Nowak, Software Architect & CEO

Programista PHP oraz Java z ponad 8 letnim doświadczeniem

W swojej karierze realizował projekty dla firm w Polsce oraz za granicą. Współpracował w zakresie tworzenia systemów e-commerce dla niemieckiej firmy organizyjącej targi ogólnoświatowe, czy pracował jako solution architect tworząc aplikacje rządowe dla klienta z Wielkiej Brytanii.

Główne tematy zainteresowań to architektura aplikacji, szukanie integracji systemów 3rd party oraz budowanie niestandardowych interfejsów API.

Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś i poświęciłeś trochę swojego czasu na nasz blog ;-)
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami