Switch to English switch to english
Skontaktuj się +48 660 043 353 biuro@wiseweb.pl
lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie

WISEWEB – tworzymy programowania dedykowane dla firm

Działamy na rynku IT od lat, pomogliśmy już wielu firmom w stworzeniu idealnego oprogramowania, które usprawnia ich pracę i znaczenie podnosi efektywność. Zajmujemy się obsługą zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania informatyczne. Wiseweb tworzy zespół specjalistów z pasją, którzy z zaangażowaniem realizują każdy projekt. Dla nas najważniejsza jest współpraca z klientami, która pozwala jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności. Pomagamy użytkownikom również na etapie wdrażania systemów informatycznych w firmach.

Jak pracujemy w Wiseweb?
Naszą pracę opieramy na metodyce Agile, która polega na bliskiej współpracy z klientem. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest doskonalenie oprogramowania na każdym etapie prac, a tym samym stworzenie najlepiej dopasowanych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły. Przy ich realizacji wykorzystujemy nasze doświadczenie, które pozwala tworzyć rozwiązania dopasowane do każdej firmy. Projektujemy oprogramowania na zamówienie, odznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz łatwością w obsłudze. Tworzymy rozwiązania informatyczne dopasowane do procesów biznesowych przedsiębiorstw. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby klientów i potrafimy zaproponować najlepsze rozwiązania.

O nas - wiseweb - dedykowane oprogramowanie

Nasz zespół programistów specjalizuje się w zakresie języka Java oraz PHP. Pracujemy we frameworkach opartych o JavaScript, dzięki czemu stworzone przez nas oprogramowania są zgodne z najnowszymi trendami.
Dlaczego oprogramowania na zamówienie od Wiseweb?

1. Tworzymy z myślą o klientach
Już podczas pierwszego etapu tworzenia oprogramowań na zamówienie, dogłębnie analizujemy potrzeby klientów. Proponujemy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, które następnie razem z nimi omawiamy. Jesteśmy otwarci na pomysły, staramy się zrozumieć cele przedsiębiorstw, dzięki czemu wiemy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w danej firmie. Stawiamy na partnerstwo od początku do końca realizacji oprogramowania.

2. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów
Naszą firmę tworzą osoby z doświadczeniem i praktyczną wiedzą, które w swojej pracy rozwiązały już wiele problemów i pomogły firmom w osiągnięciu ich celów.

3. Na każdy etapie prac współpracujemy z klientami
Nasza praca oparta jest na metodologii Agile, która zakłada ciągłą współpracę z klientami i dostarczanie im tygodniowych raportów z postępu prac. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest modyfikowanie produktu już na wczesnym etapie jego powstawania.

4. Wysoka jakość dostarczanych usług
Najważniejsza jest dla nas jakość tworzonych oprogramowań na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniały się one wysoką funkcjonalnością oraz łatwością obsługi.

5. Pomagamy w procesie wdrażania oprogramowania
Wiemy, jak ważne jest wsparcie nie tylko w trakcie tworzenia projektu, ale również podczas wdrażania nowych rozwiązań. Pomagamy firmom w przeszkoleniu pracowników z obsługi dedykowanego oprogramowania. Rozwiązujemy problemy oraz odpowiadamy na wszystkie pytania. Wspieramy firmy przez cały proces wdrożenia nowego systemu informatycznego.
Dziękujemy, że nas odwiedźiłeś/aś.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami