Menu Exit
Menu Menu
Nasza oferta

Oprogramowanie dla firm

Ofertę kierujemy dla firm, potrzebujących wsparcia technicznego od strony IT.
Tworzymy: systemy kadrowe, systemy do fakturowania, aplikacje pomagające zarządzać magazynem, zarządzać zadaniami dla pracowników, itp.

Specjalizujemy się w tworzeniu przyjaznego oprogramowania wspomagającego procesy biznesowe dla firm. To dzięki zastosowaniu najlepszych technologii nasi Klienci zyskują solidne wsparcie w swojej codziennej pracy.

Projektujemy profesjonalne i dedykowane oprogramownie dla firm ułatwiające zarządzanie w ich biznesie. Pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań to dla nas cel jaki zawsze staramy się osiągnąć na najwyższym możliwym poziomie. Tworzymy rozwiązania IT o modułowej budowie, które skutecznie wspierają takie działy jak: sprzedaż i dystrybucja, magazyn i zaopatrzenie, finanse i rachunkowość oraz produkcja.

Dedykowane oprogramowanie
Dedykowane oprogramowanie
Czynności takie jak: wystawianie faktur dla klientów, rozliczanie pracowników, sposób komunikacji w firmie, czy nawet rozdzielanie zadań.

To tylko cześć procesów jakie jesteśmy w stanie ułatwić, przyśpieszyć a co najważniejsze wspomóc w przyjaznym i korzystnym dla Państwa rozwiązaniu. Konstrukcja modułowa naszych rozwiązań daje szansę na dokładną integrację prac w różnych dziąłach firmy.

We współpracy jako nadrzędny cel stawiamy sobie dobrą komunikację, która ma na celu wybór rozwiązania spełniającego oczekiwania i wymogi jakie panują w danej firmie. Dlatego też każdy projekt rozpoczynamy od od spotkania lub specyfikacji. Takie działanie ma na celu zebranie niezbędnych informacji jakie potrzebujemy do przygotowania indywidualnej oferty.

Następny krok to przygotowanie interfesju graficznego, który będzie spełniał Państwa wymogi. We współpracy z naszym wsparciem przygotujemy czytelny, użyteczny a zarazem estetyczny wygląd. Stały kontakt na każdym etapie współpracy to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji. Od momentu projektowania do samego wdrożenia omawiamy wszystkie szczegóły i prezentujemy dotychczasowe zmiany jakie zostały prowadzone. Wszystko po to aby końcowy produkt był w pełni stabilny i sprawdzony a Państwa biznes funkcjonował prężnie i dynamicznie.