• Witaj Witaj!
 • Masz pytania? Masz pytania?
 • Skontaktuj się Skontaktuj się z nami w celu
  omówienia specyfikacji projektu
Blog
 • 13
  Dec
  Google Mikrodane (microdata) - jak szybko poprawić jakość kodu #SEO Napisano przez: matix December 13, 2017 22:25
  Google Mikrodane (microdata) - jak szybko poprawić jakość kodu #SEO

  Mikrodane są niczym innym niż słownikiem dla Google. Standaryzują oraz tworzą strukturę kodu. W dzisiejszym tipie pokażę jak w szybki sposób wykonać świetny mechanizm okruszków (breadcrumb), zadowalając tym samym klientów, ale także Google - które docenia to, lepszą indeksacją podstron.

 • 29
  Dec
  Co to jest system CMS i do czego on służy? Napisano przez: admin December 29, 2016 12:32
  Co to jest system CMS i do czego on służy?

  Skrót system CMS to z angielskiego Content Management System czyli System Zarządzania Treścią. Jest to strona internetowa, która posiada panel administracyjny pozwalający na samodzielne administrowanie i zarządzanie elementami w niej zawartymi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy modyfikować treści bez znajomości kodu w jakim napisana jest strona www.

 • 29
  Dec
  Tworzenie strony www – czy warto? Napisano przez: admin December 29, 2016 12:32
  Tworzenie strony www – czy warto?

  Strona internetowa dla firmy - czy w dzisiejszych czasach jeszcze warto nad tym się zastanawiać? O tym w dzisiejszym wpisie na naszym blogu.

 • 29
  Dec
  Responsywne strony www – nowy standard Napisano przez: admin December 29, 2016 12:31
  Responsywne strony www – nowy standard

  Responsywność – to słowo budzi coraz więcej emocji w internecie. Dlaczego? Ponieważ wyznacza zupełnie nowe standardy projektowania i tworzenia stron internetowych.

 • 29
  Dec
  System zarządzania produkcją MES Napisano przez: admin December 29, 2016 12:30
  System zarządzania produkcją MES

  Jak poprawić wydajność produkcji?

  Od czego zależy sukces przedsiębiorstwa? Przede wszystkim od umiejętnego zarządzania produkcją, którą się zajmuje. W obecnej erze automatyzacji i robotyzacji, większość czynności produkcyjnych wykonują urządzenia, których praca jest nadzorowana przez człowieka. Często to, co na pierwszy rzut oka wydaje się funkcjonować bezbłędnie, w rzeczywistości posiada pewne niedoskonałości, widoczne wyłącznie pod dużym powiększeniem. Mogą to być różnego rodzaju mikro przestoje, opóźnienia, zawieszenia lub inne usterki, które w skali kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin, mogą obniżać efektywność produkcji o kilka lub nawet kilkanaście procent. Jak można takich przypadków uniknąć? Najlepszym rozwiązaniem jest system zarządzania produkcją MES.

 • 29
  Dec
  Ile kosztuje domena internetowa? Napisano przez: admin December 29, 2016 12:28
  Ile kosztuje domena internetowa?

  W dzisiejszych czasach posiadanie strony a co za tym idzie również i domeny internetowej to wymóg konieczny dla każdej firmy. Nasi rodacy z roku na rok coraz częściej szukają informacji w sieci. Równie dynamiczny wzrost dotyczy branży e-commerce gdzie coraz więcej osób dokonuje zakupów nie wychodząc z domu. Te argumenty to tylko cześć całości jaka przemawia za posiadaniem swojego adresu w Internecie.

 • 29
  Dec
  Rodzaje systemów CRM Napisano przez: admin December 29, 2016 12:28
  Rodzaje systemów CRM

  Zadaniem systemów CRM jest ułatwienie nam codziennej pracy. Ich zadaniem jest sprawne zarządzanie bazami danych w celu efektywnego przetwarzania i wykorzystywania informacji w nich zawartych. Dość często mówi się o systemach CRM jednakże nie tak często wiemy jak one się dzielą i jakie zadania spełniają ich poszczególne rodzaje. W dzisiejszym blogu poruszymy ten temat dlatego zapraszamy do lektury!

 • 29
  Dec
  Systemy CRM jako wsparcie dla Twojej firmy Napisano przez: admin December 29, 2016 12:27
  Systemy CRM jako wsparcie dla Twojej firmy

  W każdej firmie bez względu na branże najważniejszy jest klient. To jego zadowolenie z jakości towaru oraz obsługi klienta przekłada się na współpracę z firmą. Jak powszechnie wiadomo misją każdej firmy powinno być dbanie o zadowolenie odbiorców poprzez promowanie wysokiej jakości produktów i usług. Tu z pomocą przychodzi nam system CRM.

 • 29
  Dec
  Responsive Web Design cz.2. Napisano przez: admin December 29, 2016 12:24
  Responsive Web Design cz.2.

  W dzisiejszym wpisie będziemy kontynuować temat RWD jednakże już odpuścimy kwestie techniczne a przejdziemy do takich rzeczy jak wady i zalety tej techniki projektowania witryn internetowych. Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie jaki ma wpływ RWD na SEO w tym również na Google Adwords to dobrze trafiłeś. Ruszamy!

 • 29
  Dec
  Responsive Web Design cz.1. Napisano przez: admin December 29, 2016 12:23
  Responsive Web Design cz.1.

  W dzisiejszych czasach wiele się o tym mówi, wiele również słyszy i pisze. Dobrze ale co tak naprawdę oznacza to pojęcie? Czy jest to ważny element w projektowaniu stron www czy może nie warto zaprzątać sobie nim głowy i odpuścić ten temat. W dzisiejszym wpisie poruszymy to zagadnienie aby każdy z czytelników miał jasność i nie miał wątpliwości w kwestii RWD.

 • 29
  Dec
  Tworzenie sklepów internetowych Napisano przez: admin December 29, 2016 12:21
  Tworzenie sklepów internetowych

  Na początku tworzenia nowego projektu pojawia się wiele pytań związanych z tym jak danych sklep internetowy ma wyglądać, jakie ma posiadać funkcje, czym będzie się wyróżniać oraz wiele innych. Aby proces tworzenia sklepu przebiegał gładko i bez większych problemów warto jest przygotować na początku jego tworzenia solidną specyfikację w której będą omówione szczegóły projektu.

 • 29
  Dec
  Ile kosztuje sklep internetowy? Napisano przez: admin December 29, 2016 12:20
  Ile kosztuje sklep internetowy?

  Ile kosztuje sklep internetowy?

  Na to pytanie szuka odpowiedzi wiele osób rozpoczynających swoją sprzedaż w Internecie. Spora liczba osób sądzi, że koszty założenia sklepu internetowego są wysokie, a co więcej należy mieć specjalistyczną wiedzę z zakresu handlu internetowego aby móc taki sklep administrować. Na szczęście nie jest to prawdą a poniżej przedstawimy dostępne rozwiązania i ich koszty.

 • 29
  Dec
  Ile kosztuje strona internetowa? Napisano przez: admin December 29, 2016 12:19
  Ile kosztuje strona internetowa?

  Planujecie zlecenie strony internetowej ale nie wiecie ile wyniesie Was ta inwestycja? W tym wpisie poruszymy ten temat szerzej aby wyjaśnić jak różne elementy wpływają na cenę projektowania stron www.

  Ile kosztuje strona internetowa?

  Ceny wykonania stron internetowych na rynku wahają się od 50 do nawet 50 000 złotych. Tak duża rozbieżność jest podyktowana kilkoma czynnikami takimi jak:
  - funkcje jakie ma posiadać strona www,
  - solidność wykonania projektu,
  - oprawa graficzna,

  W tym artykule omówimy czynniki jakie składają się na sprawiedliwy koszt wykonania witryny.